SARAÇOĞLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL TARIM HAYVANCILIK TİC VE SAN LTD.ŞTİ.

Mehmet SARAÇ ve Ahmet SARAÇ kardeşlerin kurduğu SARAÇOĞLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL TARIM HAYVANCILIK TİC VE SAN LTD.ŞTİ. 1990 yılında AEG bayisi olarak ticaret hayatına başlayıp 1996 yılında mobilya sektöründe mağazacılığa adım attı. Halen Bosch Vestel mobilya ve küçük ev aletleri markalarıyla ticaret hayatına devam etmektedir.SARAÇOĞLU TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Mehmet SARAÇ ve Ahmet SARAÇ kardeşlerin kurduğu SARAÇOĞLU TEKSTİL SAN TİC. LTD. ŞTİ 4 adet dokuma tezgahıyla tekstil hayatına başlamıştır. 2000 yılında Kütahya Organize Sanayi Bölgesinde kurduğu 4800 metrekaresi kapalı toplam 24000 metrekare alana sahip modern tesislerinde dokuma konusunda 2008 yılına kadar üretime devam etmiştir.

Organize Sanayi bölgesindeki mevcut tesislerimizde 2005 yılında gerçekleştirdiğimiz konfeksiyon yatırımımız sonucunda, konusunda uzman personelemizle kumaşın dokunmasından dikimine kadar müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz.


VİZYONUMUZ

Bütün ürünlerimizi en üst kalitede üreterek, rekabetçi pazarlarda saygın bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

İnsana ve kaliteye yatırım yaparak düşük maliyetli ve kaliteli üretimle kendi sektöründe öncü olmak, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak ve çevreye duyarlı olmaktır.

   
         
 
Bu websitesi içerisinde yer alan içerik ve görseller Saraçoğlu Tekstil
tarafından sağlanmıştır. İlgili kuruluştan izinsiz kullanılamaz.
Kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. Saraçoğlu Tekstil Copyright © 2013
Saraçoğlu Tekstil Adres: Organize Sanayii Bölgesi KÜTAHYA | TÜRKİYE
Telefon: 0 274 266 26 00 Faks: 0 274 266 26 04
Mail: satis@saracoglutekstil.com.tr